10.11.2015

Прокуратура поновила справу про розкрадання під час будівництва "Арена Львів"

Прокуратура Львівської області поновила справу щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на проектування та будівництво стадіону "Арена Львів", передає УНН з посиланням на прес-службу відомства.
Попередньо досудовим розслідуванням було встановлено, що з державного бюджету необґрунтовано перераховано одній з німецьких фірм 1 млн 32 тис. євро за експертизу проектної документації щодо будівництва стадіону на вул. Стрийська — Кільцева дорога у Львові, замовником якої, згідно з договором, виступило Львівське комунальне підприємство “Дирекція з будівництва стадіону у м. Львові”.
У прокуратурі області вивчили матеріали кримінального провадження і з’ясували, що досудове розслідування проведено неповно та не з’ясовано фактичних обставин. Попереднє кримінальне провадження відкрите ще в травні 2014 року, закрило слідче управління ГУ МВС України у Львівській області. Перший заступник прокурора області незаконну постанову про закриття кримінального провадження скасував. Окрім того, створено групу з процесуальних керівників. Стан досудового розслідування було заслухано на нараді в управлінні нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, за результатми якої надано вказівки на проведення першочергових слідчих дій.
Інформаційне агентство «УНН» 10.11.2015
 
 


кількість переглядів: 1109