Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.09.2016

Чиновник на 27 млн завищив вартість будівництва стадіону "Арена-Львів"

Вівторок, 13 вересня 2016, 02:32
 
Збитки через неналежним чином проведену експертизу проектної документації з будівництва стадіону у Львові складають 27 млн ​​грн.
 
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
 
Прокуратура Львівської області направила до Галицького районного суду Львова обвинувальний акт за фактом неналежного виконання службових обов'язків керівником філії держпідприємства "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи" у Львівській області.
 
В ході розслідування кримінального провадження встановлено, що директор філії не забезпечив належне проведення комплексної державної експертизи проектної документації "Будівництво стадіону на вул. Стрийській - Кільцевій дорозі в місті Львів" (йдеться про стадіон "Арена-Львів").
 
Зокрема, прокуратура ставить у провину начальнику філії те, що він не перевірив проектну документацію на відповідність чинному законодавству України, затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи.
 
Надалі на підставі зазначеного висновку Управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради здійснило оплату за виготовлення проектної документації в сумі понад 37 млн ​​грн.
 
В рамках кримінального провадження була проведена інженерно-технічна експертиза. За її результатами, позитивний комплексний висновок державної експертизи щодо проекту перезатвердження "Будівництво стадіону по вулиці Стрийській - Кільцевій дорозі у м.Львові" не відповідає вимогам Державних будівельних норм України, згідно з якими вартість проектно-вишукувальних робіт мала становити лише 10,6 млн грн .
 
У зв'язку з цим прокуратура вважає, що інтересам територіальної громади Львова завдано матеріальних збитків на загальну суму понад 27 млн ​​грн.
 
Згідно з чинним законодавством, за такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штраф від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
 
 
 
«УКРАЇНСЬКА ПРАВДА»
 
http://www.pravda.com.ua/news/2016/09/13/7120420/
 

кількість переглядів: 1642