22.02.2017

Розпочато судовий розгляд кримінального провадження стосовно особи, яка намагалася підкупити чиновника Львівської обласної ради

За участю прокуратури Львівської області 21 лютого поточного року Галицьким районним судом м. Львова розпочато судовий розгляд кримінального провадження стосовно особи, яка у вересні 2016 року протиправно здійснила пропозицію та обіцянку службовій особі, яка займає відповідальне становище, а саме керуючому справами Львівської обласної ради надати неправомірну вигоду в розмірі 50 000 гривень. Зазначимо, що за вказані кошти обвинувачуваний розраховував на сприяння у винесенні на розгляд сесії Львівської обласної ради низки звернень до Прем’єр - міністра України та Голови Верховної ради України, а саме про надання Львівській області спеціального економічного статусу та передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги місцевим органам самоврядування.

Однак, втілити у життя свій намір йму не вдалось, оскільки його злочинна діяльність якої була викрита працівниками Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

 

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 1692