14.11.2018

Прокуратура домоглася стягнення у бюджет Львова понад 1 млн грн коштів пайової участі

Підставою звернення прокурора до суду стало порушення одним із підприємств вимог ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також положень Цивільного та Господарського кодексів України.

Як було встановлено, фірма своєчасно не сплатила до місцевого бюджету 1 млн 328 тис грн коштів пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, у зв'язку із здійсненням будівництва житлового будинку на одній із вулиць Львова.

Зазначимо, що у ході судового процесу відповідачем добровільно сплачено до бюджету частину боргу, а саме – 850 тис грн, а провадження у справі в цій частині закрито.

Решту заборгованості – 478 тис грн, рішенням господарського суду Львівської області вирішено стягнути з боржника на користь Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Крім цього, цьогоріч у жовтні винесено постанову про закінчення виконавчого провадження у зв’язку із повним та фактичним виконанням зазначеного судового рішення (сплатою боржником всієї суми заборгованості).

Відтак, як наслідок, завдяки вжитим прокуратурою заходам, бюджет міста Львова поповнився на понад мільйон гривень.

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 1364