10.09.2020

«Попри вимоги адвокатів, викрадачам авто не вдалося уникнути відповідальності» - Прокуратура Львівської області

Ідеться про 25-річного мешканця с.Сокільники та 29-річного жителя м.Винники. Встановлено, що чоловіки у лютому 2019 року з території підземної автомобільної стоянки ТРЦ «Кінг Кросс Леополіс» незаконно відбуксирували автомобіль громадянина Франції “MERSEDES BENZ”. А уже у квітні того ж року викрадачі заволоділи автомобілем  «SKODA». Автомобілі розкомплектували у с.Сокільники (по місцю проживання одного зі зловмисників) і в роздріб реалізували агрегати, запчастини та інші складові даного транспортного засобу.
Так, дії викрадачів кваліфікували за ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом), за що їх і було засуджено до 5 років позбавлення волі.
Незважаючи на те, що чоловіки свою провину визнали, вони вважали призначене покарання надто суворим. Відтак, в апеляційних скаргах захист вимагав вирок районного суду змінити і звільнити засуджених від призначеного покарання з випробуванням.
Однак, за принципової позиції прокуратури, Львівський апеляційний суд залишив без змін судове рішення і викрадачі авто проведуть за гратами 5 років.
Пресслужба Прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 113