10.09.2020

Львівські прокурори викрили 7 директорів держлісгоспу на Івано-Франківщині, які надали 7 тис доларів неправомірної вигоди поліцейському

У четвер, 10 вересня, під час надання 7000 доларів США неправомірної вигоди начальнику відділу УСР у Івано-Франківській області, затримано 7 місцевих директорів державних підприємств лісового господарства.

За версією слідства, посадовці звернулись до правоохоронця із пропозицією щомісячно надавати йому по 1 тис грошової винагороди за не виявлення адміністративних та кримінальних правопорушеннь.

Задокументували посадовців і у службовому кабінеті поліцейського, і на вулиці неподалік, якраз коли вони передавали йому неправомірний транш.

Наразі, затриманим «на гарячому» зловмисникам львівські прокурори готують повідомлення про підозру за ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України, клопотання про обрання запобіжних заходів та відсторонення від посад.

У разі доведення вини їм загрожуватиме від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Спільна робота із слідчими Територіального управління Державне бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, Прокуратура Івано-Франківської області.

Пресслужба Прокуратура Львівської області

кількість переглядів: 188