24.09.2020

У Львові викрили «конвертаційний центр», через який вивели близько 90 млн грн

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури слідчими Поліція Львівської області при оперативному супроводі податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст.191 КК України, виявлено факти привласнення державних коштів суб’єктами господарювання, шляхом залучення підприємств з ознаками ризикованості.
В межах досудового розслідування встановлено, що одна із фірм регіону отримувала державні кошти на проведення будівельних робіт.
Виконання робіт здійснювалось власними силами товариства за готівкові кошти, однак, згідно документів, придбання послуг відображалось від іншого підприємства, яке входить до транзитно-конвертаційної групи та діє на території Львівської області.
Попередньо встановлено, що загальна сума «проконвертованих» грошей становить близько 90 млн грн.
У четвер, 24 вересня, за адресами здійснення протиправної діяльності фігурантів кримінального провадження проводяться обшуки, з метою вилучення документів та речей, які містять фактичні дані про обставини вчинення злочину, розкриття та документування протиправної діяльності транзитно-конвертаційної групи, а також встановлення організаторів та інших причетних до вчинення кримінального правопорушення.
Пресслужба Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 35