02.12.2021

Судитимуть шкільних товаришів, які робили «закладки» психотропів у Львові

Прокурорами Галицької окружної прокуратури міста Львова скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох 30-річних уродженців Хмельницького, яких обвинувачують у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту психотропних речовин та особливо небезпечних психотропних речовин, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).
 
Розслідування встановило, що обвинувачені, які дружили ще зі шкільних часів, збували психотропні речовини у формі «закладок», шляхом їх закладання у різних місцях міста Львова, після чого фотографували місце знаходження закладок вказаних психотропів та відправляли ці фото разом з координатами місця невстановленій особі для повідомлення покупців, за що отримували грошову винагороду.
 
У фігурантів було вилучено близько 30 згортків із амфетаміном та РVР.
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її' вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 150