19.05.2022

До 12 років тюрми загрожує торгівцю особливо небезпечних психотропів

За процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру 22-літньому уродженцю Львова у незаконному придбанні, зберіганні, з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).

Розслідуванням встановлено, що підозрюваний, за попередньою змовою з іншими особами домовився про придбання психотропної речовини з метою подальшого збуту. Використовуючи послуги однієї з логістичних компаній, підозрюваний отримав особливо небезпечну психотропну речовину – PVP в особливо великому розмірі.

Окрім цього, за місцем свого проживання підозрюваний зберігав розфасовані у пакети психотропні речовини, які мав намір у подальшому збути.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на трок від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Наразі ухвалою слідчого судді підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 33