Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.02.2023

Рішення суду виконано повністю - майнові комплекси вартістю близько 54 млн грн у місті Стрий зареєстровані за державою

Прокурори Львівської обласної прокуратури виконали повністю рішення Господарського суду Львівської області в частині реєстрації права власності на будівлі і споруди за державою. До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис про право власності на майно загальною площею понад 31 тис м кв на користь держави.

За матеріалами прокуратури у суді доведено незаконність реєстрації права власності на будівлі і споруди, а саме цілісних майнових комплексів вартістю близько 54 млн грн.

Підставою позову стали незаконні рішення про оформлення та реєстрацію права власності на нерухоме майно. Приватне акціонерне товариство не мало права звертатись до органу місцевого самоврядування, для внесення рішень про оформлення та реєстрацію права власності, а останній видавати такі рішення та свідоцтва, на підставі яких здійснено реєстрацію права приватної власності.

Суд підтримав позицією прокурора та задоволив позовні вимоги в повному обсязі. Визнано незаконними та скасовано дані рішення та свідоцтва про право власності відповідача та визнано за державою в особі Кабінету Міністрів України права власності на майнові комплекси у місті Стрий.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 739