Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.03.2023

Обласні прокурори відстояли в апеляції справедливий вирок для наркоторговця

За принципової позиції обласної прокуратури Львівський апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції стосовно особи, яка незаконно придбала, зберігала з метою збуту психотропні речовини в особливо великих розмірах.

Встановлено, що в кінці липня 2021 року житель Стрия, з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин, отримав в одному з поштових відділень міста посилку, в якій містилась психотропна речовина, обіг якої заборонено, в особливо великих розмірах, однак, в подальшому він був затриманий  працівниками поліції.

Вироком суду першої інстанції чоловіка визнано винним та засуджено за  ч. 3 ст. 307 КК України до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

В поданій апеляційній скарзі захисник просила вирок суду скасувати та закрити провадження по справі у зв’язку з невинуватістю її підзахисного.

Перевіривши законність та достатність зібраних у справі доказів, апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу захисту, а вирок суду першої інстанції без змін.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 768