Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.03.2023

На Жовківщині судитимуть 36-річну матір за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною

Прокурорами Жовківської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 36-річної жінки за фактом злісного невиконання встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у серпні минулого року обвинувачена народила дитину, яка потребувала та потребує спеціального догляду у зв’язку із недоношеністю та діагностованими у неї захворюваннями.

Однак, з часу народження дитини жінка вела антигромадський спосіб життя, зловживала спиртними напоями, не виконуючи встановлені законом обов’язки по догляду за дитиною.

Зокрема, вона не забезпечувала належне харчування малолітнього спеціальною калорійного сумішшю, яка б забезпечила його фізичний розвиток та життєдіяльність, не забезпечила дитину належними умовами проживання та належним медичним супроводом, якого потребував малолітній.

Внаслідок чого у січні поточного року дитину було госпіталізовано у відділення реанімації з критично низькою вагою та рядом захворювань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі віддлу поліції № 2 ЛРУП № 1 Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком.

 

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 819