Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.03.2023

У Львові до 9 та 8 років за ґратами засуджено експрацівників міськради за мільйон гривень хабаря

За принципової позиції прокурорів Львівської обласної прокуратури суд апеляційної інстанції залишив без змін вирок, яким колишнього міського голову та двох його підлеглих визнано винними в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 368 КК України).

Експосадовця засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а колишніх працівників міськради – до 8 років з конфіскацією майна кожного. Також засуджені позбавлені права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.

Прокурори довели, що міський голова однієї із міськрад Львівщини та двоє його працівників одержали більш як 1 млн грн хабаря. Неправомірну вигоду вони одержали від директора одного із харківських товариств.

Останній мав намір збудувати завод на території, яка належала до комунальної власності цієї міської ради.

За гроші засуджені обіцяли прийняти всі необхідні рішення для того, щоб продати їм бажану земельну ділянку через аукціон, вдвічі дешевше ринкової вартості.

Окрім цього, вони запевняли, що зможуть забезпечити зниження інвестиційного зобов’язання на будівництво удвічі.

Львівський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційні скарги сторони захисту а вирок суду першої інстанції без змін.

Вирок вступив у законну силу.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 474