Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.06.2023

Відбувся круглий стіл щодо протидії кіберзлочинності

В обласній прокуратурі відбувся круглий стіл, на якому обговорили шляхи подолання злочинів у сфері кібербезпеки. Зустріч проходила під головуванням керівника обласної прокуратури Геннадія Демченка.

В заході взяли участь представники фінансових установ області та представники правоохоронних органів, діяльність яких спрямована на запобігання та виявлення кримінальних правопорушень, пов’язаних із вчиненням шахрайських дій з використанням інформаційно-комунікаційних систем.

Під час зустрічі учасники обговорили питання співпраці із фінансовими установами для вжиття заходів, спрямованих на протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним із шахрайським заволодінням коштами громадян шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислюваної техніки.

В умовах тривалої широкомасштабної військової агресії рф проти України актуальним залишається питання притягнення до кримінальної відповідальності хакерів, що діють з території держави-агресора, а також тимчасово окупованих територіях.

За результатами зустрічі були підготовлені пропозиції щодо подальшої взаємодії між відомствами щодо боротьби із кіберзлочинністю.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 810