Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.07.2023

Прокуратура через суд зобов’язала забудовника відшкодувати до місцевого бюджету понад 12,5 млн грн заборгованості зі сплати пайової участі

Львівська обласна прокуратура через суд зобов’язала недобросовісного забудовника відшкодувати заборгованість зі сплати пайової участі у розмірі понад 12,5 млн грн.

Прокурори у суді довели, що у 2019 році між Львівською міською радою та забудовником багатоквартирних будинків укладено договір пайової участі.

За умовами договору будівельна компанія повинна була сплатити до місцевого бюджету кошти на створення та розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту. Проте, вона не виконала своїх зобов’язань.

Внаслідок чого орган місцевого самоврядування позбавлений можливості використати ці кошти на будівництво об’єктів інфраструктури та соціальної сфери, зокрема закладів освіти, дошкільних навчальних закладів, парків і дитячих майданчиків тощо.

З метою захисту інтересів громади прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з товариства цієї суми. Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 1141