Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.08.2023

Незаконна реєстрація права власності на приміщення у центрі Львова – судитимуть колишнього держреєстратора

Прокурорами Львівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 47-річного львів’янина у зловживанні повноваженнями (ч. 3 ст. 365-2 КК України).

Встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді державного реєстратора, за відсутності рішення органу влади про передачу майна у приватну власність та інших документів, які підтвердили б таку передачу, незаконно вніс до Державного реєстру прав зміни щодо права власності на об’єкти нерухомого майна.

Внаслідок цього з державної власності вибув адміністративний будинок загальною площею майже 4 000 кв м у центрі Львова.

За клопотанням прокурора, на вищезгадане майно накладено арешт.

Довідково зазначимо, що прокурорами скеровано до Господарського суду міста Києва позов про визнання незаконною та скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики 

Львівської обласної прокуратури 

кількість переглядів: 1758