Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.09.2023

За самовільне будівництво відпочинкового комплексу в смт. Славське перед судом постане мешканець Стрийщини

За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 42-річного мешканця Стрийщини. Його обвинувачують у самовільному зайнятті земельної ділянки та самовільному будівництві (ч. 4 ст. 197-1 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2017 році обвинувачений, без відповідних дозволів органу місцевого самоврядування, самовільно захопив земельну ділянку в смт. Славське.
Остання розташована в межах прибережної захисної смуги річки Славка та є природоохоронною територією.
В подальшому, чоловік незаконно побудував там будівлю із дерев’яного бруса та викопав штучну водойму – басейн для відпочинку.
Довідково зазначимо, з метою захисту інтересів держави та поновлення прав жителів Славської територіальної громади прокурорами скеровано позов про звільнення вищевказаної земельної ділянки водного фонду, шляхом демонтажу дерев’яного будинку.
Досудове розслідування здійснювалось слідчими відділу поліції №3 Стрийського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики 
Львівської обласної прокуратури 
 

кількість переглядів: 437