Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.10.2023

5 років за ґратами – прокурори відстояли реальну міру покарання для наркоторговця

Львівська обласна прокуратура оскаржила в апеляційному суді рішення суду першої інстанції для 52-річного чоловіка. Його визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотичних засобів, а також незаконному зберіганні без мети збуту психотропних речовин (ч. 1 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).

Вироком райсуду йому призначено покарання – 3 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком.

Прокурори не погодились із цим рішенням та оскаржили його в апеляційному порядку. Вважаючи вирок надто м’яким для такого злочину, оскільки фігурант вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, а також за злочини проти власності.

У ході судового розгляду встановлено, що у Дрогобичі обвинувачений незаконно збувала амфетамін місцевим наркозалежним особам.

Психотропи чоловік зберігав у себе в помешканні, де прямо туди приходили покупці за товаром.

При обшуках правоохоронцями виявлено та вилучено психотропну речовину, яку він також зберігав для власного вживання.

Апеляційний суд, ретельно дослідивши матеріали, підтримав позицію сторони обвинувачення та ухвалив новий вирок. Відповідно до якого фігуранта засуджено до реальної міри покарання – 5 років позбавлення волі.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 552