Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.10.2023

Прокурори через суд зобов’язали відповідача повернути квартиру, яку відчужили на підставі підробленого договору дарування

Львівським апеляційним судом залишено без змін рішення суду першої інстанції. Останнім задоволено позов Пустомитівської окружної прокуратури про витребування із незаконного володіння фізичної особи нерухомого майна, а також скасування державної реєстрації права приватної власності на нього.

Мова йде про квартиру загальною площею майже 65 кв м, яка знаходиться у Львові. Її вартість становить майже 1,2 млн грн.

Встановлено, що у 2021 році державним реєстратором здійснено державну реєстрацію права приватної власності на вищевказане майно на підставі підробленого договору дарування.

В подальшому «власник» відчужив цю квартиру, на підставі договору купівлі-продажу.

Таким чином, внаслідок протиправних дій державного реєстратора з комунальної власності територіальної громади міста Львова незаконно вибула зазначена квартира.

Довідково зазначимо, прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора. Йому інкриміновано зловживання службовими повноваженнями та несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах особою, яка має доступ до неї (ч. 3 ст. 365-2, ч.3 ст.362 КК України). Судовий розгляд триває.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 580