Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.10.2023

13 з половиною років за ґратами - мешканця Волновахи засуджено за колабораціонізм

За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури громадянина України визнано винним у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Йому призначено покарання у виді 13 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати будь-які посади в органах державної влади України терміном на 12 років.

Прокурори в суді довели, що у квітні 2022 в окупованій Волновасі (Донецька область) місцевий мешканець добровільно зайняв посаду у незаконному правоохоронному органі.

Мова йде про так зване «Министерства по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий Донецкой Народной Республики». Останнє було створене представниками країни-агресора.

Обвинувачений зайняв посаду «командира отделения пожарно-спасательной части».

Додатково зазначимо, що чоловік є колишнім співробітником Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, за матеріалами Управління СБУ у Львівській області.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 335