Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.02.2024

Фармацевтичною компанією відшкодовано понад 4 млн грн несплаченого податку на прибуток

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури забезпечено надходження до бюджету понад 4 млн грн несплаченого податку.

Встановлено, що упродовж 2021-2023 років відповідальна особа підприємства, що здійснює діяльність у сфері роздрібної торгівлі фармацевтичними (лікарськими) товарами, ухилилась від сплати податку та військового збору. Зокрема, було занижено та відповідно не сплачено податок на прибуток від реально отриманих суб’єктом господарювання доходів.

В ході досудового розслідування повідомлено про підозру працівнику товариства в умисному ухиленні від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) (ч. 1 ст. 212 КК України).

У рамках кримінального провадження завдані збитки відшкодовано в повному обсязі.

Окрім цього, протягом 2023-2024 років групами підприємств, що входять до складу мережі, відшкодовано загалом понад 20 млн грн несплачених податків та зборів.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики 

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 580