Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.03.2024

Судитимуть двох лікарів та доцента кафедри – організували схему одержання хабарів

За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури м. Львова до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох лікарів медичної установи та доцента кафедри одного з навчальних закладів. Медикам інкриміновано вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), науковицю обвинувачують у складанні завідомо підроблених офіційних документів ( ч. 2 ст. 358 КК України).

Слідством встановлено, обвинувачені організували схему отримання неправомірної вигоди від військовозобов’язаної особи.

Для цього лікарі помістили «клієнта» нібито на стаціонарне лікування та складали щодо нього фіктивну медичну документацію. Медичне обстеження проводила науковиця, яка вправі виконувати лікувальну роботу. Після чого жінка склала неправдивий документ, в якому вказала нібито про наявність ознак захворювання. В подальшому на підставі цих відомостей медико-соціальна експертна комісія мала б встановити групу інвалідності.

В свою чергу це надавало можливість безперешкодно перетнути кордон та ухилитися від служби в ЗСУ.

Ціна послуги становила 300 доларів США з особи.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 462