Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
18.03.2024

На Золочівщині завдяки прокуратурі громаді повернуто землі сільськогосподарського призначення

Золочівською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду – розірвано договір оренди землі, стягнуто орендну плату та повернуто землю у розпорядження громади.

Мова йде про земельну ділянку сільськогосподарського призначення із видом використання як пасовище. Остання знаходиться в межах Золочівської територіальної громади загальною площею понад 76 га.

Встановлено, що аграрне підприємство, яке взяло в оренду землю, понад рік не сплачувало орендну плату. Окрім цього, підприємство без погодження міської ради передало вищевказану земельну ділянку в суборенду товариству, яке використовувало її не за цільовим призначенням. Суборендар розорав пасовище та засіяв його соєю.

Відтак, ці порушення стали приводом для пред’явлення Золочівською окружною прокуратурою позову, який суд задоволив в повному обсязі.

На даний час рішення суду реально виконано –до Держреєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про припинення права оренди вищевказаної земельної ділянки та повернуто її у комунальну власність.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 337