Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.04.2024

На Червоноградщині засуджено місцевого мешканця за розбещення 5-річної дівчинки

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Червоноградської окружної прокуратури 35-річного мешканця району визнано винним у розбещенні неповнолітньої ( ч. 2 ст. 156 КК України).

Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Також позбавлено права обіймати посади, пов’язані з вихованням і навчанням дітей та займатися діяльністю, пов’язаною з робою з дітьми на строк 3 роки.

Прокурори в суді довели, що у 2018 році в одному із сіл Червоноградщини обвинувачений вчинив розбещення 5-річної дівчинки. В той день він допомагав її сім’ї по господарству.

Користуючись відсутністю уваги дорослих, чоловік обіцянками заманив дитину, яка гралася вдома на подвір’ї в недобудову та вчинив розпусні дії сексуального характеру, спрямовані на розбещення останньої.

Відомості про обвинуваченого будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ВП №2 Червоноградського РВП Головного управління Нацполіції у Львівській області.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 369