Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.04.2024

Продаж неіснуючих квартир на майже 23 млн грн – на лаві підсудних директор будівельної компанії

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора будівельної компанії. Йому інкриміновано шахрайство (ч. 2, 3, 4 ст. 190 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений розробив та реалізував шахрайську схему заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах.

Директор будівельного товариства здійснив фіктивний продаж майнових прав на 36 квартир. Для цього він уклав з 39 потерпілими підроблені договори купівлі-продажу, де вказувалось, що нерухомість буде збудована в майбутньому у визначені строки. Багатоповерхівку мали звести в одному із сіл Пустомитівського району.

Згідно договору потерпілі сплачували готівкою частково або повну вартість житла. Обвинувачений, в свою чергу, надавав довідку про оплату та зобов’язувався перерахувати кошти на рахунок фірми. Проте не робив цього, а розпоряджався ними на власний розсуд.

Таким чином він заволодів коштами в загальній сумі майже 23 млн грн.

Наразі чоловік знаходиться під вартою.

За клопотанням прокурора накладено арешт на 3 земельні ділянки та автомобіль обвинуваченого.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції  у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 213