Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
30.05.2024

Двох мешканців Червоноградщини засуджено до реального покарання за зухвалий напад на 79-річного односельчанина

За публічного обвинувачення прокурорів Червоноградської окружної прокуратури 19-річного чоловіка та 32-річну жінку засуджено за фактами розбою та незаконного позбавленням волі (ч. 4 ст. 187 , ч. 2 ст. 146 КК України).

Їм призначено покарання у вигляді 8 років 3 місяців та 8 років позбавлення волі відповідно.

Прокурори в суді довели, що у січні 2023 року в одному із сіл Червоноградського району двоє місцевих мешканців напали на 79-річного чоловіка.

Обвинувачені прийшли до пенсіонера до дому, постукали в двері, коли чоловік відчинив, 19-річний фігурант вдарив його кулаком в обличчя. Після чого спільники затягнули старшого чоловіка до однієї із кімнат будинку, посадили на стілець і зв’язали йому руки простирадлом. При цьому, один із обвинувачених почав його бити кулаками та вимагати в останнього всі його заощадження.

Після численних тортур, знесилений потерпілий, віддав обвинуваченим понад 18 тис. грн.

Однак, спільники на цьому не зупинились, а кинули чоловіка похилого віку в погреб, на двері якого поставили стілець щоб той не мав змоги вибратись.

З тяжкими тілесними ушкодженнями останній, через деякий час вибрався на волю.

До набрання вироком законної сили обвинувачені перебуватимуть під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Червоноградського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

 

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури
кількість переглядів: 140