Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.11.2024

Незаконне використання пільгової ставки під час імпорту товарів в Україну – справу скеровано до суду

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно службової особи суб’єкта господарювання у шахрайстві з фінансовими ресурсами (ч. 1 ст. 222 КК України).
 
Слідством встановлено, що у січні 2024 року фірма імпортувала в Україну товари, а саме побутову текстильну продукцію та одяг.
 
Під час декларування та проходження митних формальностей в одному із пунктів пропуску обвинувачений неправомірно використав пільгові ставки при сплаті ввізного мита.
 
Для реалізації свого плану щодо шахрайства зі ставкою чоловік заначив у документі товар нібито вживаним, однак насправді він був новим.
 
В ході розслідування текстильну продукцію та одяг арештовано та вилучено. Їх вартість становить близько 1,6 млн грн.
 
Досудове розслідування та оперативний супровід – детективи ТУ БЕБ у Львівській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 54