12.09.2016

Прокуратура Львівщини викрила схему, за якою лісгоспи недоплачують мільйонні податки

12 Вересня 2016
 
Про це сьогодні розповів обласний прокурор Юрій Квяткіський на спільній нараді керівництва області, активістів та правоохоронців, – передає кореспондент ІА Дивись.info.
Він представив звіт роботи обласної прокуратури, в якому наголосив, що за останні місяці роботи в прокуратуру надійшло 394 звернення щодо незаконної вирубки лісів на Львівщині. Зокрема, активною була і громадськість – 41 звернення.
За словами Юрія Квятківського, 8 кримінальних проваджень передано до суду, притягнено до відповідальності 13 осіб. Станом на сьогодні у Львівській обласній прокуратурі перебуває 13 актуальних справ.
Юрій Квятківьский додав, що обласною прокуратурою було викрито схему ухиляння від податків з боку ДП Стрийський лісгосп. Він пояснив, що схема працювала наступним чином: Державне підприємство виконувало замовлення, а гроші надходили через приватні фірми. Відтак, держава недоотримала близько 10 мільйонів гривень податків.
Водночас, головний прокурор області додав, що таких підприємств на увазі у прокуратури є шість, але доведена схема лише по ДП Стрийський лісгосп. Нагадаємо, що на цій же нараді Дмитро Загарія, т.в.о. Начальника ГУ Національної поліції у Львівській області, розповів, що до поліції за 100 днів, протягом який громадськість, правоохоронці і влада більш ретельно контролюють ситуацію з вирубкою лісів, надійшло 364 заяви про незаконні вирубки. Серед іншого, за цим фактом відкрито 326 кримінальних проваджень.
 
 

кількість переглядів: 551